2015

Po raz pierwszy wykonaliśmy drzwi unoszono-przesuwne HST.

2014

W oknach i drzwiach z profili  pcv  firmy Aluplast  stosujemy coraz częściej ramę o szerokości 85mm.

2013

W stolarce aluminiowej przeszliśmy na szerszy i cieplejszy profil AC 62 , zimny profil bez przekładki termicznej też został zmieniony na AC 45.

2011

W tym roku podjęliśmy decyzję o produkcji okien z pcv. Ze względu na dobrą opinię o profilach firmy Aluplast wybraliśmy właśnie tą markę .Pierwsze okna zeszły z produkcji jesienią tego roku. Do dnia dzisiejszego w dalszym ciągu jesteśmy związani z firma Aluplast.

2010

W 2010 roku zaczęliśmy produkować pierwsze drzwi z aluminium , których  bazą był włoski profil profilatti PE 40 oraz TE 54. W tym czasie zaczęliśmy z powodzeniem sprzedawać i montować dużą ilość bram garażowych i przemysłowych.

2005

Ze względu na małą opłacalność kupna półproduktu i jego dalszego obrabiania podjęliśmy decyzję o kupnie i sprzedaży gotowych okien i drzwi od innych firm. Do roku 2010 pośredniczyliśmy w tej sprzedaży obserwując potrzeby runku.

2003

17 listopada 2003 roku zarejestrowaliśmy działalność swoją pod nazwą Wiktoria-Okno.Celem naszej działalności była produkcja , sprzedaż i montaż stolarki okiennej i drzwiowej na rynku lokalnym. Półprodukt – zgrzewki skrzydeł i drzwi kupowaliśmy od pobliskich firm z Elbląga , które sami okuwaliśmy i szkliliśmy.Pierwsze nasze okna sprzedaliśmy na początku grudnia 2003 roku.